Kauno apygardos teismas trečiadienį skelbs nuosprendį kaltinimų „čekiukų“ byloje sulaukusiai Birštono merei Nijolei Dirginčienei – prokuroras prašo pripažinti ją kalta dėl savivaldybės lėšų pasisavinimo, sukčiavimo, dokumentų klastojimo ir skirti 10 tūkst. eurų baudą.
Kauno apygardos prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir nagrinėti teismui perdavė buvusio Birštono savivaldybės tarybos nario, dabartinio minėtos savivaldybės vicemeras Vyto Kederio baudžiamąją bylą.
Kriminalai | 3 MIN.

2